Аргентина здобула перемогу над Болівією у відборі до ЧС-2026, завдяки хет-трику Мессі.

У рамках десятого раунду кваліфікації до чемпіонату світу-2026 серед команд Південної Америки пройшли чотири матчі.

Збірна Аргентини за участю нападника Ліонеля Мессі відзначилася вражаючою перемогою над Болівією, здобувши перемогу з рахунком 6:0. Зірковий футболіст відзначився трьома голами і двома результативними передачами. Тим часом, збірна Бразилії також продемонструвала свою силу, розгромивши команду Перу.

Голи: 1:0 - 19 хвилина, Мессі; 2:0 - 43 хвилина, Мартінес; 3:0 - 45+3 хвилина, Альварес; 4:0 - 69 хвилина, Альмада; 5:0 - 84 хвилина, Мессі; 6:0 - 86 хвилина, Мессі.

Бразилія - Перу 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - 38 хвилина, Рафінья (пенальті), 2:0 - 54 хвилина, Рафінья, 3:0 - 71 хвилина, Перейра, 4:0 - Луїс Енріке.

Напередодні Збірна Уругваю зазнала поразки від Перу з мінімальним рахунком 0:1. Для Перу ця перемога стала першою у відбірковому етапі.

Після десяти матчів, що були зіграні, чинні чемпіони світу займають першу позицію у своїй кваліфікаційній групі, маючи в активі 22 очки. На другій сходинці розташувались колумбійці, які здобули 19 залікових пунктів. Уругвай, залишаючись на третьому місці з 16 очками, втратив шанс наблизитися до Аргентини.