Болонья та Шахтар завершили матч Ліги чемпіонів з рахунком 0:0 - огляд подій від Спорт bigmir)net.

Не реалізований пенальті від Судакова / Getty Images

У стартовому матчі нового формату Ліги чемпіонів донецький Шахтар вирушив до Італії, де в поєдинку з Болоньєю здобув цінну нічию.

Лише на другій хвилині зустрічі "гірники" отримали відмінну можливість забити, але Георгій Судакий не зміг вразити ворота з пенальті. У першій половині гри двоє футболістів донецького клубу зазнали ушкоджень і були змушені покинути поле.

Другий тайм став справжнім шоу для Дмитра Різника, який неодноразово рятував команду Шахтар від неминучих голів. У підсумку зустріч закінчилася безгольовою нічиєю 0:0.

Болонья: Скорупські - Пош, Бейкема, Лукумі, Лікоянніс (Міранда, 78) - Фаббіан (Урбанські, 78), Фройлер, Моро (Побега, 65) - Орсоліні (Айлінг-Джуніор, 65), Кастро (Даллінга, 65), Ндоє.

Шахтар: Різник - Конопля (Тобіас, 41 хвилина), Бондар, Матвієнко, Педріньо - Бондаренко (Степаненко, 79 хвилина), Криськів, Судаков (Гомес, 79 хвилина) - Зубков (Траоре, 79 хвилина), Сікан (Невертон, 35 хвилина), Егіналду.