Чехія та Україна: історія футбольних баталій та статистичні дані матчів - 24 Спортивний канал.

Чехи поділяють першу позицію в групі з командою Грузії. В свою чергу, Україна відстає від лідерів на три очки і займає останнє місце, повідомляє 24 Канал.

Варто дізнатись Матч без фаворита: чи зможе Україна взяти реванш у Чехії за поразку в Лізі націй

Тепер наша команда отримала можливість наздогнати чехів і грузинів, якщо здобуде перемогу над першими. Зараз команди мають рівні показники в очних зустрічах — по дві перемоги та дві нічиї. Проте, різниця забитих і пропущених м'ячів на користь нашого суперника становить 6:9.

Вперше ці збірні зіграли між собою у сезоні-2011/2012. Та товариська гра закінчилась тотальним знищенням української команди. Тоді ще підопічні Олега Блохіна отримали чотири м'ячі у власні ворота та не змогли забити бодай гол престижу - перемога Чехії 4:0.

Друга очна зустріч відбулась вже наступного сезону-2012/2013. Цього разу матч не міг похизуватись результативністю. Нульова нічия у Львові.

Реванш Україна змогла взяти у Чехії лише у 2018-му році, коли відбувся третій в історії лобовий поєдинок цих збірних. Це була перша нетовариська очна зустріч. Патрік Шик першим вивів чеську збірну уперед 1:0. Однак вже у компенсований до першого тайму час Євген Коноплянка зрівняв цифри на табло 1:1. Переможний гол у зустрічі був забитий на 90+3 хвилині. Автором голу став Олександр Зінченко.

Відеоогляд матчу (2018)

Другий матч у рамках групового етапу Ліги націй-2018/2019 теж закінчився на користь української команди. Уболівальники, які зібрались на НСК "Олімпійський", побачили перемогу улюбленої збірної, яку приніс гол Руслана Маліновського із передачі Романа Яремчука.

Вболівальники мали можливість спостерігати за новою зустріччю Чехії та України на футбольному полі лише через три роки. У 2021 році ці команди провели товариський поєдинок, який завершився внічию 1:1.

Ознайомтеся з Лігою націй 2024/2025: розклад матчів футбольної збірної України в дивізіоні В.

На 27-й хвилині Віктор Корнієнко забив гол, вивівши "синьо-жовтих" вперед з рахунком 0:1. Асистував йому захисник київського Динамо Олександр Тимчик. На жаль, у додатковий час Україна не змогла втримати мінімальну перевагу, і Матей Видра зрівняв рахунок для чехів, завершивши гру 1:1.

Остання зустріч між командами відбулася місяць тому в Празі. Гра була насиченою і завершилася з п'ятьма забитими голами, але перемогу святкувала команда Чехії з рахунком 3:2.