Дебют іспанської команди у Лізі чемпіонів. Жирона з Циганковим зазнала поразки від ПСЖ в останні хвилини зустрічі через кумедну помилку голкіпера – дивіться відео.

Французький ПСЖ з рахунком 1:0 переміг іспанську Жирону у першому турі Ліги чемпіонів.

Парижанам вдавалося контролювати гру протягом усього матчу, і вони створили безліч можливостей для взяття воріт. Однак відкрити рахунок вдалося лише на 90-й хвилині.

Гол виявився курйозним -- м'яч зрикошетив після удару Нуну Мендеша та прослизнув воротарю поміж ніг. Цікаво, що взяття воріт записали як автогол кіпера іспанців Гассаніги.

Український футболіст Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв 88 хвилин.

Варто підкреслити, що Жирона вперше вийшла на поле Ліги чемпіонів у своїй історії.

ПСЖ у 2 турі зіграє проти Арсенала, а Жирона зустрінеться з Феєнордом.

ПСЖ -- Жирона 1:0

Гол: Гассаніга, 90 хвилина (автогол)

З'явилася інформація, що команда Шахтару завершила матч з Болоньєю в першому турі Ліги чемпіонів без переможця.