ДЕШАМ: "Бельгія завдала нам чимало труднощів, особливо протягом перших 25 хвилин."

Увечері 9 вересня пройшли матчі другого туру Ліги націй.

Всі найзахоплюючі миті матчів можна переглянути в режимі LIVE на Telegram-каналі Sport.ua.

Франція здобула перемогу над Бельгією (2:0), набрала три очки і вийшла на друге місце у групі. Голи у господарів поля забили Рандаль Коло Муані та Усман Дембеле.

Головний тренер збірної Франції, Дідьє Дешам, висловив свої думки щодо гри таким чином:

"Відчуття полегшення? Ні, зовсім ні. Я абсолютно вражений тим, як мої гравці проявили себе у матчі проти потужної бельгійської команди."

Команда проявила себе на високому рівні. Бельгія завдала нам чимало труднощів, особливо в перші 25 хвилин матчу. Це стало викликом з багатьох причин.

Коло Муані? Він реалізував момент. Його оточує атмосфера, що дарує йому впевненість. Як би не були інтенсивні атаки, він завжди знаходить на них відповідь.