Другий етап Ліги чемпіонів для "Шахтаря" закінчився серйозною поразкою.

"Шахтар" зазнав поразки від "Аталанти" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Матч на стадіоні "Арена Ауф Шальке" у німецькому Гельзенкірхені завершився із рахунком 0:3 на користь "Аталанти". Про це повідомили "Суспільне Спорт".

Італійська команда відкрила рахунок на 21-й хвилині гри: нападник Адемола Лукман зробив передачу в штрафний майданчик на захисника Берата Джимсіті, який реалізував свій момент і забив гол. На 39-й хвилині італійці мали шанс зрівняти рахунок, проте воротар Дмитро Різник врятував свою команду.

Проте, донеччани пропустили другий м'яч наприкінці першої половини гри. На 44-й хвилині захисник Сеад Колашинац зробив асист Лукману, який з меж штрафного майданчика в один дотик вразив нижній лівий кут воріт. З рахунком 0:2 команди пішли на перерву, і варто зазначити, що "Шахтар" за весь тайм не завдав жодного удару по воротах.

На 48-й хвилині "Аталанта" подвоїла свою перевагу до трьох голів. Давіде Дзаппакоста зробив точний навіс у штрафну зону, а Рауль Белланова, вражаючи динамікою, направив м'яч головою в правий куточок воріт, залишивши голкіпера без шансів.

Незважаючи на те, що в другій половині зустрічі "Шахтар" активно створював небезпечні моменти біля воріт суперника, команда з Донецька не змогла зрівняти рахунок. Фінальний свисток засвідчив перемогу італійської команди.