Гагарін: Ми можемо завершити гру з Шахтарем 18 або 25 вересня

Віцепрезидент криворізького Кривбаса Артем Гагарін прокоментував можливість дограти матч із Шахтарем ще цього року.

Його висловлювання цитує пресслужба клубу.

Наразі відсутня офіційна інформація щодо дати, коли ми з Шахтарем зможемо завершити матч, який був перерваний через неадекватну поведінку сусіда. Проте, ми впевнені, що це можна буде здійснити в цьому році на одну з резервних дат. Найближчі можливі дати – 18 або 25 вересня. На першу дату Шахтар має матч з Болоньєю у рамках Ліги Чемпіонів, 21 вересня – основна дата УПЛ і Шахтар грає з Оболонню, а 25 вересня ми можемо спокійно дограти наш матч у Кривому Розі.

Ми усвідомлюємо, що у "Шахтаря" в цей період середня частота матчів становить один раз на чотири дні, але весь серпень ми провели в такому ж ритмі. Наприклад, на матч з "помаранчево-чорними" ми приїхали до Кривого Рогу з Севільї за день до гри. І нічого, грали. До того ж, і до 25 числа, і після, у донеччан матчі проходять в Україні, а не за кордоном, що полегшує логістичні питання.

Я впевнений, що Шахтар теж влаштує ця дата, адже ми зіграємо максимально тими ж складами і це буде справедливо. Та й взагалі вони потужна команда з "довгою лавкою" і їм не звикати до такого темпу", -- сказав Гагарін.

Нагадаємо, матч між Кривбасом і Шахтарем було перенесено через повітряну тривогу. На 50-ій хвилині гості лідирували з рахунком 1:0. З'явилися чутки, що завершення гри може відбутися лише у 2025 році.