Харківська спортсменка з фехтування отримала свою другу бронзову медаль на Паралімпійських іграх | Новини Харкова та України - АТН

На Паралімпійських іграх у Парижі в змаганнях з фехтування на візках у індивідуальному турнірі зі шпаги в категорії В харківська спортсменка Олена Федота-Ісаєва здобула перемогу над канадською суперницею. Проте в чвертьфіналі вона зазнала поразки від тайської фехтувальниці Сайсуни Джана з рахунком 6:15, яка в результаті стала чемпіонкою турніру.

Про це повідомили в Харківській ОВА.

У подальшій гонитві за бронзовою медаллю Олена здобула перемогу в чотирьох сутичках і зайняла почесне третє місце.

Це вже друга нагорода для неї на Паралімпійських іграх 2024 року. Раніше вона здобула бронзову медаль у особистих змаганнях з фехтування на шаблі.

Після дев'яти днів змагань українські спортсмени здобули 67 медалей: 16 золотих, 23 срібних та 28 бронзових. Серед них харківські паралімпійці вибороли одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди.