Колос програв Брондбю у другій грі першого туру відбору до Ліги чемпіонів.

Ковалівський Колос зазнав драматичної поразки від данського Брондбю в другому матчі першого раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів. Міні-турнір з участю чотирьох команд сьогодні завершує свої виступи в Данії (Аякс, Фіорентина, Брондбю, Колос).

Господарки "кваліфаю" взялися контролювати матч з самого початку.

І вже на 9-й хвилині "перший пішов!" Захисниця Колоса вибила м'яча прямісінько на ногу суперниці. Сісіль Бучберг майстерно з кута карного майданчика поцілила в дальній кут. Дар'я Келюшик не дотягнулась.

Пропустивши гол, Колос активізувався – почалися цікаві моменти! Вероніка Андрухів майже опинилася віч-на-віч з голкіперкою, намагаючись обіграти її, яка швидко вийшла на перехоплення. Проте воротарка встигла зреагувати, а удар нападниці вийшов не зовсім вдалим.

Найзручніший момент для голу випав на долю Віолети Тян, яка вже стала авторкою забитого м'яча у ворота Аякса. Вона стрімко увірвалася в карний майданчик, але воротарка встигла здійснити шпагат та відбити м'яч! Андрухів намагалася добити, проте м'яч пролетів над ворітьми. Команда отримала ще один шанс після розіграшу штрафного, але знову рамку врятувала Мукаса!

А потім знову виникає чудова можливість! Андрухів знову подає, Тян, падаючи, намагається пробити головою — дуже близько до стійки! Колос виглядає інакше, проте до перерви реалізувати свій шанс не вдалося.

Половину другого тайму команди не "феєрили". Колос намагався загострити довгими передачами вперед. Брондбю особливо не форсував, момент вимучили аж в середині тайму, м'яч просвистів біля хрестовини. А потім Келюшик витягнула з кута після дальнього удару.

Кінцівка матчу -- це щось! Анастасія Вороніна перекидає воротарку зі штрафного ледь не з центра поля! Диво-гол -- 1:1! Але вже в наступній атаці Брондбю краде шанс на овертайм! Вікландер з у карному майданчику підробила м'яч під праву і вгатила в дальній кут -- 2:1!

Колос зайняв 4-ту позицію в групі, після того як у своєму стартовому матчі зазнав поразки від Аяксу з рахунком 1:4, що завершило їхній шлях у кваліфікації Ліги Чемпіонів.

У поєдинку за перемогу в турнірі Аякс зустрінеться з Фіорентиною. Італійська команда в першій грі обіграла Брондбю з рахунком 1:0.

Варто зазначити, що сьогодні в Будапешті полтавська Ворскла, яка є чемпіоном України, проведе свій другий поєдинок першого кваліфікаційного раунду жіночої Ліги Чемпіонів. Їх суперником стане команда Ференцвароша. Матч розпочнеться о 17:30 за київським часом.