Ліга чемпіонів: "Баварія" знищила "Динамо" Загреб, а "Ліверпуль" переміг "Мілан".

Ліга чемпіонів, основний раунд, 1-й тур

"Баварія" - "Динамо" Загреб - 9:2

Голи: Кейн, 19 (задля пенальті), 57, 73 (знову пенальті), 78 (ще один пенальті); Геррейро, 33; Олісе, 38, 61; Сане, 85; Горецка, 90+2 - Петковіч, 49; Огівара, 50.

"Мілан" - "Ліверпуль" - 1:3

Голи: Пулішіч, 3 - Конате, 23, ван Дейк, 41, Собослай, 67

Вилучення: Гомес, 40 (Л, друга жовта картка отримана)

Німецький гранд влаштував справжній спектакль, знущаючись над загребським "Динамо" на власному полі. У першому таймі мюнхенці відзначились тричі: Кейн успішно реалізував пенальті, Геррейро вразив ворота потужним ударом з льоту, а Олісе замкнув навіс з кутового. Однак "сині" не зламались і відповіли двома голами на початку другого тайму: Петковіч забив, падаючи, а Огівара реалізував штрафний.

Утім, це лише розгнівало "Баварію". До фінального свистка "ротен" оформили ще 6 (!) м'ячів. Кейн двічі реалізував пенальті та ще одного разу зіграв на добиванні. Олісе розібрався з воротарем у межах штрафного. Натомість Сане поклав у кут із лінії штрафного майданчика, а Горецка ефектно пробив головою другим темпом.

На Апеннінах "Ліверпуль" здобув наполегливу перемогу. Мерсисайдці пропустили вже на початку матчу, коли Пулішіч вразив дальній кут після свого прориву в штрафний майданчик. Проте англійська команда зуміла зрівняти рахунок ще до перерви завдяки стандарним положенням: Конате реалізував навіс зі штрафного, а ван Дейк вдало скористався подачею з кутового.

Після перерви глядачі на "Сан-Сіро" побачили лише один забитий м'яч. Це Гакпо прорвався лівим флангом атаки "Ліверпуля" та прострілив у штрафний. А там Собослай в дотик відправив м'яч під дальню стійку воріт - 3:1 на користь "червоних" у підсумку.

У другій половині матчу основні події розгорталися в Мадриді. На 46-й хвилині Родріго скористався помилкою захисту, рвонув правим флангом та вивів Мбаппе на порожні ворота. "Штутгарт" відповів голом Ундава, який забив головою після виконання кутового. Наприкінці зустрічі "Реал" вирвав перемогу завдяки двом голам: Рюдігер замкнув навіс зі стандарту, а молодий Ендрік, з дальньої дистанції, забив свій перший гол у турнірі.

У столиці Португалії "Спортінг" без особливих зусиль здобув перемогу над "Ліллем". Лісабонці влаштували справжнє покарання для французьких "догів", відзначившись голами в обох таймах. На 38-й хвилині Дьокереш зумів підхопити м'яч у штрафному майданчику, майстерно розвернувшись, він відправив сферу у дальній кут воріт. У другому таймі Дебаст вразив ворота потужним ударом під поперечину з відстані.