Львів'янин Віктор Дідух здобув золоту медаль на Паралімпійських іграх 2024 року.

37-річний Віктор Дідух завоював золоту медаль з настільного тенісу (категорія MS8) на Паралімпійських іграх, які проходять у Парижі. Інформацію про це надав Львівський портал, посилаючись на управління спорту Львівської міської ради.

У фінальному матчі Віктор Дідух зустрівся з китайським спортсменом Шуаєм Жао. У захоплюючій боротьбі, що тривала 5 сетів, львівський гравець здобув перемогу, завершивши поєдинок з рахунком 3:2.

На шляху до золотої медалі Дідух здобув перемогу над французом Томом Буве з рахунком 3:0 в 1/8 фіналу. У наступному раунді він зумів обіграти шведа Еміля Андерссона з результатом 3:2. А у півфіналі Віктор переміг тайця Пісіта Вангпхонпханасірі з рахунком 3:1.

Це вже третя Паралімпіада у кар'єрі львівського спортсмена. До цього Дідух вигравав командну золоту медаль у Ріо-2016, а також срібні нагороди в одиночному та чоловічому парному турнірах у Токіо.

При цьому на Паралімпійських іграх у Парижі він уже взяв бронзову медаль у парі з Іриною Шинкаровою (клас XD17).

Нагадуємо, що на Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі нашу країну будуть представляти 140 спортсменів, серед яких є й вісім атлетів з Львівської області.

Зараз українська команда займає 7-у позицію в загальному медальному заліку, здобувши 70 медалей: 18 золотих, 23 срібних та 29 бронзових.

Будьте в курсі найактуальніших та найцікавіших новин Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал і нашу сторінку у Facebook!