Магдебург - Гройтер Фюрт: захисники заробили два пенальті, перехопивши м'яч у руках - Sport News 24

У восьмому турі другої німецької Бундесліги відбувся матч між Магдебургом і Гройтер Фюртом. Він має всі шанси претендувати на звання найунікальнішого та найдивнішого за останні декілька років.

Футболісти обох клубів примудрилися протягом одного тайму заробити два безглузді пенальті. Вони викликали у фанатів подив і сміх, ставши вже вірусними у мережі, повідомляє 24 Канал.

Уже на 13-й хвилині господарі отримали право виконати пенальті. Проте заслуги Магдебурга в цьому епізоді не було.

Голкіпер команди-візитерів зловив м'яч після неточного навісу суперника в штрафний майданчик і, не гаючи часу, почав атаку, віддавши його вбік своєму партнеру по команді. Захисник, який спостерігав за воротарем, чомусь вирішив, що гра зупинилася, і також спробував скористатися руками.

Головний арбітр одразу вказав на точку. Півзахисник Мохамед Ель-Ханкурі не зміг відкрити рахунок ударом із 11-метрової позначки, але результативно зіграв на добиванні - 1:0.

Наприкінці першого тайму сталося справжнє шоу. Цього разу команди-господарі вирішили вразити своїх фанатів і несподівано заробили ідентичний (!) пенальті.

Гройтер Фюрт виконував швидку контратаку, і біля штрафного майданчика Хав'єр Амаєчі скинув опонента. Після цього явного і грубого фолу інший захисник, Даніель Хебер, помилково вирішив, що гра вже зупинена, тож підняв м’яч в руках у власному штрафному майданчику. Арбітр миттєво вказав на пенальті, і Джуліан Грін без проблем реалізував 11-метровий удар.

Два нелогічні пенальті у зустрічі між Магдебургом та Гройтером Фюрт: перегляньте відео.

Зрештою, зустріч завершилася з рахунком 2:2. Після цього Магдебург зайняв друге місце в турнірній таблиці, тоді як Гройтер Фюрт опинився на десятому.