"Манчестер Сіті" здобув перемогу над "Вест Гемом" в АПЛ завдяки черговому хет-трику Голанда (відео)

"Міські" святкують третю поспіль перемогу на початку нового сезону чемпіонату Англії.

"Манчестер Сіті" в гостях обіграв "Вест Гем" у матчі 3-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок у Лондоні завершився з рахунком 1:3.

Вирішальну роль у матчі зіграв нападник "городян" Ерлінг Голанд, який відзначився трьома голами. Норвежець вразив ворота суперника на 10-й, 30-й і 83-й хвилинах. Його партнери по команді Бернарду Сілва, Ріко Льюїс і Матеус Нунес відзначилися асистами.

"Молотобійці" спромоглися відповісти лише одного разу. На 19-й хвилині м'яч у власні ворота зрізав захисник "небесно-блакитних" Рубен Діаш.

Варто відзначити, що Голанд зробив хет-трик вдруге поспіль. У попередньому турі Англійської Прем'єр-ліги він вразив ворота новачка елітного дивізіону "Іпсвіча" тричі.

Буде додано незабаром.

Після здобуття третьої поспіль перемоги на початку нового сезону АПЛ, команда під керівництвом Хосепа Гвардіоли набрала 9 очок і вийшла на перше місце в турнірній таблиці. Тим часом "Вест Гем" займає 14-ту сходинку з трьома очками в активі.

У наступному турі АПЛ, після міжнародної паузи, "Манчестер Сіті" 14 вересня прийме "Брентфорд" українського півзахисника Єгора Ярмолюка, а "Вест Гем" того ж дня на виїзді зіграє з "Фулгемом".

Додаткова інформація:

Забарний переграв Миколенка: "Борнмут" влаштував неймовірний камбек проти "Евертона" в АПЛ (відео)

"Арсенал" із Зінченком у меншості зазнав першої втрати очок у сезоні АПЛ (відео)