Поєдинок, що запам'ятається надовго. Враження від матчу Ліги Чемпіонів між Брестом і Штурмом.

19 вересня ввечері пройшли поєдинки стартового туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Всі найзахоплюючі моменти матчу можна переглянути в режимі LIVE на Telegram-каналі Sport.ua.

Французький клуб Брест вражаюче стартував у Лізі чемпіонів. Пірати, попри невдалий автогол, здобули перемогу над австрійським Штурмом з рахунком 2:1.

Уго Маньєтті, півзахисник команди "Брест", поділився своїми враженнями: "Я справді гордий тим, що забив гол. Не можу похвалитися великою кількістю голів, тому намагаюся обирати ті, які мають велике значення. Цей гол дійсно важливий, адже він залишиться в історії нашого клубу. Ми відчували підтримку фанатів протягом усього матчу. Атмосфера була особливою, і ми грали на високому рівні, продемонструвавши нашу справжню силу, що в підсумку принесло нам успіх."

Хоч як це дивно, але ми не відчували жодного тиску перед цим поєдинком. Ми були абсолютно спокійні. Вважаю, що саме в цьому полягала наша сила сьогодні ввечері. Це був ідеальний старт, який ми могли б побажати, адже попереду нас чекають зустрічі з потужними командами. Але ми будемо боротися проти всіх, і перемогти нас буде непросто.

Йон Горенц Станкович, капітан Штурма: "Це було справді розчаровуючи. Це був справді важкий матч із великою кількістю других м'ячів та великою кількістю єдиноборств, і врешті-решт ми програли. Нам не пощастило з деякими моментами, але зрештою ми пропустили два легкі голи.

Щодо травми Вютріха, перш за все, хочу висловити йому побажання швидкого відновлення. Ми намагалися продовжити гру і вийшли на перерву з позитивним результатом, але десь на 60-й хвилині отримали другий гол, який, як я вже зазначав, був занадто простим.

Абдалла Сіма був названий гравцем матчу. Група технічних спостерігачів УЄФА пояснила рішення: "Він дуже добре зв'язувався лівим флангом з нападником Аджорком. Він розумно використав м'яч, володіючи ним, і забив найважливіший другий гол, реалізувавши дуже добрий удар".

Абдалла Сіма, нападник "Бреста" та гравець матчу: "Який вечір. Це був наш перший матч у Лізі чемпіонів. Ми знали, що для нас дуже важливо виграти цю першу гру. Ми не очікували, що опинимося в ЛЧ, тому ми були просто щасливі опинитися тут і наполегливо працювали, щоб виграти цей матч.

Триумфальний гол? Це залежить від досвіду. У першій половині матчу я намагався зайняти свою позицію, але нам було складно її знайти. Після перерви я став більш обачним і намагався залишатися поруч із Людо Аджорком. Я знаю, що він вміє тримати м'яч, тому просто хотів бути наготові, щоб скористатися будь-якою можливістю. Я був радий, що зміг забити".