Мессі забив два голи і допоміг Інтеру завоювати трофей.

Аргентинський нападаючий продовжує доводити свою ефективність на полі, тепер граючи в США.

Ліонель Мессі знову відзначився голом, сприяючи перемозі своєї команди Інтер Маямі. У матчі чемпіонату MLS флоридці виявилися більш успішними, здолавши діючих чемпіонів Коламбус Крю з рахунком 3:2.

Аргентинський футболіст забив два голи в доданий арбітром час перед перервою, на 45-й хвилині та в 45+5-й. Український захисник Євген Чеберко з Коламбус Крю залишався на лаві запасних протягом усього матчу.

Завдяки цій тріумфальній перемозі команда з Флориди достроково забезпечила собі перше місце в регулярному сезоні, отримавши трофей MLS Supporters' Shield.

Наступним етапом для команд стане плей-оф, в якому вони змагатимуться за омріяний трофей - Кубок MLS.

Мессі здобув свій 46-й трофей у своїй спортивній кар'єрі. Аргентинський футболіст є найуспішнішим гравцем усіх часів.

Нагадаємо, що Кріштіану Роналду раніше забезпечив тріумф Аль-Насра в поєдинку Ліги чемпіонів Азії.