НХЛ: Хет-трик Копітара, дебют першого вибору на драфті та тріумф Юти в овертаймі.

В новому регулярному сезоні НХЛ відзначився перший значний ігровий день. Піттсбург, після невдалої гри проти Нью-Йорк Рейнджерс, де вони програли з рахунком 0:6, зумів реабілітуватися, здобувши перемогу над Детройтом з рахунком 6:3. Чотири гравці команди Пінгвінів, включаючи Сідні Кросбі, набрали по два очки.

Після невдалого старту у першій грі Бостон зумів здобути перемогу над Монреалем з рахунком 6:4, при цьому обидва гравці – Ліндхольм та Кепке – заробили по три очки.

Хокеїсти Юти здобули свою першу перемогу в овертаймі, обігравши Нью-Йорк Айлендерс з рахунком 5:4. Вирішальний гол забив Ділан Гантер, який вже має чотири шайби в двох матчах. На початку сезону цей новачок Ліги набрав чотири очки.

Натуральний хет-трик зробив капітан Лос-Анджелеса Анже Копітар, який закинув три шайби у третьому періоді та допоміг Королям обіграти Баффало 3:1.

Серед інших підсумків варто відзначити поразку Нешвілла від Далласа з рахунком 3:4. У команді Хижаків дебютував Стівен Стемкос, однак екс-капітан Тампи-Бей не зміг заробити жодного очка.

Дебютував у НХЛ перший номер драфту-2024 Макклін Селебріні. Сан-Хосе в овертаймі програв Сент-Луїсу 4:5, але Селебріні оформив гол та асист. Гравець відзначився вже на сьомій хвилині зустрічі.