Норріс: Я отримав дві перемоги в цьому сезоні не випадково.

Пілот команди McLaren Ландо Норріс поділився своїми думками щодо співпраці з напарником Оскаром Піастрі та розповів про свої амбіції у боротьбі за титул чемпіона Формули 1.

Його висловлювання цитує Racefans.

"Я тут не для того, щоб просити когось пропустити мене. Я тут, щоб брати участь у перегонах. Оскар провів гонку краще за мене, тож я фінішував третім, і саме там я заслуговував фінішувати.

Я думаю, що ми все ще добре співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному, і я думаю, що цього року це було помітно неодноразово, ми виступаємо як найкраща команда на сітці, і ми дуже цим задоволені.

"Коли ти змагаєшся за титул, кожна деталь має значення, і я докладаю всіх зусиль. Найефективніший варіант — просто здобути перемогу в гонці. І я вже двічі це зробив, не зважаючи на всілякі дрібниці", — поділився думками Норріс.

Варто зазначити, що обидва пілоти команди Макларен успішно фінішували на подіумі Гран-прі Італії в Монці: британець зайняв третю позицію, а австралієць – другу. Сенсаційною перемогою відзначився гонщик Феррарі Шарль Леклер, який реалізував стратегію з одного піт-стопа. Завдяки стабільному темпу протягом всієї гонки, він зміг випередити своїх суперників.

На даний момент у особистому заліку пілотів Ландо Норріс займає друге місце з 241 очком. Третє місце належить Шарлю Леклеру, який має 217 балів. Четверту позицію займає Оскар Піастрі з 197 очками. Лідером рейтингу є гонщик команди Ред Булл Макс Ферстаппен, який накопичив 303 залікових бали.