Дует Кіченок і Остапенко став першим, хто забезпечив собі місце на Підсумковому чемпіонаті WTA.

Після тріумфу у фінальному матчі Відкритого чемпіонату США українка Людмила Кіченок і латвійка Олена Остапенко стали лідерами чемпіонських перегонів сезону, забезпечивши собі перші квоти на участь у Підсумковому чемпіонаті WTA.

Як повідомляє BTU, тенісистки вдруге зіграють на WTA Finals. 2022 року Людмила та Олена вийшли з групи, здобувши одну перемогу, і у півфіналі поступилися першій сіяній парі Барбора Крейчикова/Катержина Синякова (Чехія), передає Укрінформ.

Цього року Людмила Кіченок та Олена Остапенко досягли фіналу Australian Open та здобули перемогу на US Open. Окрім цього, ці тенісистки стали чемпіонками на турнірах WTA 500, що проходили в Брісбені та Істбурні, а також завоювали медалі на змаганнях WTA 500 у Чарльстоні.

У понеділок Людмила Кіченок вперше займе п'яту позицію в рейтингу WTA, встановивши новий рекорд для українського парного тенісу.

Олена Остапенко досягне шостого місця у світі в парному розряді, що стане її новим особистим досягненням (в одиночному розряді вона знизиться до 12-ї позиції, покинувши топ-10).