Паралімпіада-2024: результати медального заліку після третього дня, на якій позиції знаходиться Україна?

Хто з українських спортсменів здобув медалі на Паралімпіаді-2024 31 серпня?

У третій змагальний день Паралімпійських ігор-2024 наші спортсмени вибороли 11 нагород (це найбільша кількість з моменту початку Ігор).

Перші нагороди для України були здобуті у настільному тенісі та велоспорті. Єгор Дементьєв (велотрек, індивідуальна гонка переслідування, 4000 м, клас С5) завоював срібну медаль, а Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова (настільний теніс, змішаний парний турнір, клас XD17) поповнили скарбничку країни бронзовою відзнакою.

Крім того, нагороди були здобуті у легкій атлетиці та плаванні. Срібні медалі вибороли Володимир Пономаренко (легка атлетика, штовхання ядра, клас F12), Анна Стеценко (плавання, 100 м, спина, клас S12) (Анна, до слова, взяла також третє місце у плаванні вільним стилем на 400 м) і Андрій Трусов (плавання, 200 м, комплексний стиль, клас SM7).

Анна Стеценко (зображення: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine)

У їхньому активі "бронза" поповнилася завдяки Роману Данилюку (легка атлетика, штовхання ядра, клас F12), Ярославу Денисенку (плавання, 100 м на спині, клас S12), Антону Колю (плавання, 50 м на спині, клас S1), Євгенію Богодайку (плавання, 200 м комплексним стилем, клас SM7) та Марині Піддубній (плавання, 50 м вільним стилем, клас S11).

Незважаючи на успішний медальний день, Україна опустилася на 20-ту позицію у загальному заліку Паралімпіади-2024. Наша збірна має у своєму арсеналі 19 нагород, але тільки одна з них - золота.

Отже, наша команда посідає четверте місце разом зі США за кількістю нагород, поступаючись лише Китаю, Великій Британії та Бразилії, які мають більше золотих медалей.

Топ-10 країн у медальному заліку після третього дня Паралімпіади-2024 виглядає наступним чином: