Огляд матчу Баварія - Динамо Загреб у Лізі чемпіонів: Покер Кейна - Спорт bigmir)net

Перегляньте на ISPORT аналіз матчу в престижному єврокубковому змаганні.

У першому турі Ліги чемпіонів Баварія зустрілася з Динамо Загреб на своєму стадіоні.

Німецька команда влаштувала справжній тріумф, розгромивши суперників з рахунком 9:2.

Ознайомтеся також з: Рекорд Ендріка, гол Мбаппе та неймовірні сейви Куртуа: аналіз зустрічі Реал - Штутгарт.

Основною зіркою зустрічі виявився форвард Гаррі Кейн, який вразив ворота суперника чотирма голами, з яких три були реалізовані з пенальті. У команді "Баварії" також відзначилися Геррейро, а також Олісе, який забив два м'ячі, а також Сане і Горецка.

За клуб із Загреба забили Петкович та Огівавра.

Огляд матчу та відео забитих м'ячів: Баварія проти Динамо Загреб.

Баварія - Динамо Загреб 9:2

Голи: Кейн, 19 (пен.), 42, 62 (пен.), 78 (пен.), Геррейро, 33, Олісе, 38, 61, Сане, 85, Горецка, 90+2 - Петкович, 49, Огівара, 50 У цьому матчі забито такі голи: Кейн реалізував пенальті на 19-й хвилині та відзначився ще трьома голами на 42-й, 62-й (пен.) і 78-й хвилинах. Також голи забили Геррейро на 33-й хвилині, Олісе, який вразив ворота на 38-й та 61-й хвилинах, Сане на 85-й, та Горецка, що закріпив перемогу на 90+2-й хвилині. В свою чергу, суперники відповіли голами Петковича на 49-й хвилині та Огівари на 50-й.

Баварія: Нойєр (Ульрайх, 46 хв) - Кімміх, Кім, Упамекано, Девіс - Павлович, Геррейро (Горецка, 81 хв) - Олісе, Мусіала, Гнабрі - Кейн.

Динамо Загреб: Невістич - Рістовскі, Теофіль-Катрен, Ммає, П'єр-Габріель (вийшов на поле Шпікіч на 73-й хвилині) - Мішич, Ріг - П'яца (заміна на Куленовіч на 63-й хвилині), Батурин (вийшов Адемі на 78-й хвилині), Огівара (вийшов Ходжа на 73-й хвилині) - Петкович.