Команда "Рома" за участю Довбика завершила матч із "Ювентусом" у нічию у центральному поєдинку 3-го туру Серії А (відео)

Артем не зміг відзначитися своїм першим голом за римську команду.

"Рома", у складі якої виступає український нападник Артем Довбик, на виїзді зіграла внічию з "Ювентусом" у ключовому матчі 3-го туру італійської Серії А сезону 2024/25. Зустріч у Турині завершилася з рахунком 0:0.

Під час зустрічі обидві команди мали небагато можливостей для взяття воріт, що не дало змоги порадувати вболівальників забитими голами.

Артем Довбик розпочав матч у основному складі римської команди та провів на полі 82 хвилини, після чого на його місце вийшов Ельдор Шомуродов.

Для 27-річного українського футболіста цей поєдинок став третім у складі "Роми" після трансферу з іспанської "Жирони". Поки що Артему не вдалося відзначитися жодною результативною дією у футболці свого нового клубу.

Очікуйте на нове оновлення незабаром.

Після цього матчу "Ювентус" набрав 7 очок і тепер займає друге місце в турнірній таблиці Серії А. "Рома" ж, маючи лише 2 бали, розташувалася на 16-й сходинці.

У наступному турі Серії А, після міжнародної перерви, підопічні Тьяго Мотти вирушать на виїзний матч проти "Емполі" 15 вересня. Того ж дня команда Даніеле Де Россі зіграє на виїзді з "Дженоа", у складі якої виступає український півзахисник Руслан Малиновський.

"Жирона" разом із Циганковим здобула перемогу над "Севільєю" у матчі іспанського чемпіонату (відео)

"Баварія" здобула другу перемогу поспіль у новому сезоні Бундесліги, завдяки влучним ударам Кейна та Мюллера (відео)