Семенихін здобув медаль Паралімпійських ігор-2024 у плаванні - 24 канал Спорт

У французькій столиці Парижі продовжуються літні Паралімпійські ігри-2024. Збірна України здобула значну кількість медалей у перший день осені.

Під час вечірньої сесії пройшло 8 фінальних запливів з українськими параатлетами. У передостанньому з них змагалися Данило Семенихін та Андрій Драпкін, повідомляє 24 Канал.

Ознайомтеся з новиною: Україна здобула другу золоту медаль на турнірі - пряма трансляція Паралімпіади-2024 від 1 вересня.

У відбірковому запливі на дистанції 100 метрів брасом Семенихін фінішував другим, а Драпкін - шостим. Обидва наші спортсмени кваліфікувалися до фіналу.

У фінальному запливі Данило фінішував третім на дистанції 100 метрів. Український плавець вперше виборов бронзову нагороду на Паралімпійських іграх, показавши час 1:30.96.

Андрія Драпкіна дискваліфікували, і він залишився без позиції.

Варто відзначити, що українська збірна здобула 26 медалей на Паралімпійських іграх у Парижі, з яких 17 нагород отримано у плаванні.