Шахтар зазнав нищівної поразки від Аталанти - Спорт bigmir)net

Донецька команда вже вдруге підряд не вдається відзначитися голом у Лізі чемпіонів.

У середу, 2 жовтня, в рамках другого туру основної стадії Ліги Чемпіонів відбулася зустріч між командами Шахтар та Аталанта. Обидва колективи завершили свої перші матчі у цьому турнірі без жодного забитого гола, проте цього разу Аталанта продемонструвала вражаючу гру, здобувши переконливу перемогу з рахунком 3:0.

Матч розпочався активно, з командами, які по черзі потрапляли до офсайду, та Шахтар, який заробив перший кутовий. На 12-й хвилині гри Аталанта створила реальну загрозу, але удар Адемоли Лукмана пройшов повз праву стійку.

На 21-й хвилині гри Аталанта вийшла вперед. Після виконання штрафного удару з флангу Лукман подав м'яч у штрафну, де його перехопив Берат Джимсіті, який вдало обійшов голкіпера Шахтаря Дмитра Різника.

Аталанта не залишала спроби атакувати, проте, незважаючи на всі зусилля, їй не вдалося розширити свою перевагу. Удари Шарля Де Кетеларе і Давида Дзаппакости були зупинені захистом суперника, а постріл Лукмана влучив у поперечину.

Однак, напередодні перерви, Лукман все ж таки забив свій гол. На 44-й хвилині Сеад Колашінац зробив пас у центр, звідки Лукман забив другий гол для Аталанти.

На початку другого тайму Шахтар спробував скоротити відставання, але удар Юхима Коноплі був неточним. У відповідь Аталанта збільшила свою перевагу, коли Рауль Белланова забив третій гол.

Протягом часу гри Шахтар намагався відновити рівновагу, але безуспішно. Команда не змогла створити реальної загрози для воріт Аталанти, а італійська команда, граючи з комфортною перевагою, довела матч до перемоги.