🥉 Сударенкова і Ільєнко завоювали бронзову медаль на світовому чемпіонаті з прибережного веслування.

Академічне веслування ДЮСШ "Київ"

Українські атлетки Євгенія Ільєнко та Любов Сударенкова здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу з прибережного веслування, змагаючись у юніорській категорії.

Про це повідомляє Академічне веслування ДЮСШ "Київ".

Дует українок у попередньому етапі показав 14 результат. В 1/8 Ільєнко та Сударенкова обійшли кіпріоток, а потім досить впевнено аж на 4 секунди обійшли представниць Португалії в 1/4 фіналу.

У півфінальному матчі відбулася напружена боротьба з іспанською командою, але в заключні хвилини саме суперниці продемонстрували кращі результати.

У ході бронзового запливу нашим спортсменкам довелося змагатися з представницями Перу. Ільєнко та Судакова виявили стійкість і здобули медаль.