Турнірна таблиця Ла Ліги після невдачі Барселони, нічийного результату матчу Реала та тріумфу Вільярреала.

З 27 по 30 вересня пройшли поєдинки 8-го раунду Ла Ліги сезону 2024/25.

Барселона зазнала своєї першої невдачі в сезоні, програвши Осасуні з рахунком 2:4.

Жирона та Віктор Циганков зіграли внічию з Сельтою, завершивши матч з рахунком 1:1. Український футболіст провів весь поєдинок на полі, відігравши всі 90 хвилин.

У мадридському дербі, де зійшлися Атлетіко та Реал, результати завершилися внічию 1:1. За підсумками матчу, Анхель Корреа на 90+5-й хвилині зумів вирвати для команди Дієго Сімеоне важливе очко. Український воротар Андрій Лунін не виходив на поле й залишався на лаві запасних, тоді як ворота королівського клубу захищав Тібо Куртуа.

У фінальному матчі туру Вільярреал обіграв Лас-Пальмас з рахунком 3:1.

Попри втрату, Барселона залишилася на першій позиції в таблиці чемпіонату Іспанії, набравши 21 очко. На другому місці знаходиться Реал з 18 очками. Третю сходинку займає Вільярреал, який має 17 балів.

Жирона та Циганков займають 12-те місце, маючи в активі 9 балів.

Ла Ліга 2024/25. 8-й раунд, з 27 по 30 вересня.