ТЕДЕСКО: "Ми не змогли скористатися можливостями. Відходити з поля після поразки – це завжди важко."

9 вересня увечері пройшли матчі другого туру Ліги націй.

Всі найзахоплюючі моменти ігор можна знайти в режимі LIVE на Telegram-каналі Sport.ua!

Французька збірна святкувала перемогу над командою Бельгії з рахунком 2:0, здобувши три очки і піднявшись на друге місце в групі. Голи, які принесли успіх господарям, записали на свій рахунок Рандаль Коло Муані та Усман Дембеле.

Доменіко Тедеско, головний тренер Бельгії, прокоментував гру так:

Через 25 хвилин гри ми отримали поразку. Після багатообіцяючого старту покидати поле в такому настрої було важко. Відчувати розчарування — це цілком природно. Перші 25 хвилин ми грали впевнено, контроль був у наших руках, і ми повинні були реалізувати наші моменти. У нас було три нагоди, одна з яких була абсолютно очевидною для гола, але, на жаль, це проблема, з якою ми маємо справу вже тривалий час.

Що сталося з Бельгією? Через 25 хвилин у нас виникли труднощі з пресингом. Спочатку ми проявили велику інтенсивність, але згодом втратили свою перевагу. У нас були проблеми із захистом у нападі. Ми не проявили достатньої терплячості. Хоча спочатку ми її мали, з часом почали ризикувати занадто багато.

Важко оцінити виступи інших команд. Якщо зосередитися на Франції, то можна відзначити гравців, які виконують важливі функції. Півзахисники здатні відбирати м'яч і швидко переходити в атаку. Сьогодні їхній рівень гри справді вражав.

Зено Дебаст? Він був одним з наших найяскравіших виконавців. Його стиль гри вирізнявся індивідуальністю. У нас виникають певні труднощі в захисті, оскільки є кілька травмованих гравців. Однак Зено продемонстрував відмінну гру. Він вміло знаходив вінгерів і розпочинав атаки ззаду. Його терпіння та швидкість заслуговують на похвалу. Виграти м'яч у таких гравців, як Баркола, — це справжнє випробування. Звісно, він може вдосконалити свою гру, але вже зараз він є важливою частиною нашої команди.