На сьомий день Паралімпійських ігор 2024 року Україна виборола 4 золоті медалі.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Плавці Ярослав Денисенко та Максим Веракса у запливі на 100 метрів вільним стилем фінішували на першій та другій позиції. Це вже восьмий подвійний подіум українців на Паралімпіаді-2024.

Плавець Андрій Трусов здобув золоту медаль на дистанції 50 метрів вільним стилем, встановивши новий світовий рекорд з часом 26,38 секунди. Раніше він вже мав у своєму активі три срібні нагороди.

У змаганнях жінок на дистанції 100 метрів вільним стилем срібло виборола Анна Стеценко. Це вже третя медаль, яку Анна здобула на цих Іграх.

Збірна України здобула перемогу в змішаній естафеті з плавання на дистанції 4×100 метрів вільним стилем. Цей успіх став результатом зусиль Марини Піддубної, Олексія Вірченка, Ярослава Денисенка та Анни Стеценко.

Штовхальниця ядра Анастасія Москаленко здобула золоту медаль і вдруге за чотири спроби встановила новий світовий рекорд, досягнувши результату 8.00 метра, повідомляє "Суспільне Спорт".

Дебютантка Паралімпійських ігор у Парижі, Марія Шпатківська, завоювала срібну медаль у штовханні ядра, досягнувши дистанції 12.35 метра, проте в іншій категорії.

На даний момент українська команда займає 7-у позицію в медальному заліку, маючи в активі 52 медалі. Зокрема, вона здобула: