Український спортсмен Дідух здобув золоту медаль на Паралімпійських іграх у настільному тенісі.

У суботу, 7 вересня, на Паралімпійських іграх у Парижі відзначається десятий день змагань. Українська команда виборола золоту медаль у настільному тенісі.

Український спортсмен Віктор Дідух здобув напружену перемогу у фінальному матчі одиночного турніру з настільного тенісу у класі MS8. Цю інформацію оприлюднив "Телеграф".

У фіналі паралімпійського турніру Віктор у п'ятисетовому трилері здолав представника Китаю Чжао Шуая. Підсумковий рахунок - 3:2 на користь українця.

Звертаємо увагу, що команда України вже здобула 70 медалей на Паралімпійських іграх-2024, серед яких 18 золотих. 7 вересня перше золото дня для України отримав легкоатлет Ігор Цвєтов, який став дворазовим чемпіоном на цих Іграх. Також Микола Синюк завоював першу медаль для нашої країни у веслуванні на каное та байдарках на Паралімпійських змаганнях.

Напередодні 6 вересня "срібло" у легкій атлетиці країні принесла Людмила Даниліна. Крім того, "бронзу" у настільному тенісі виграв Максим Ніколенко, а велогонщик Єгор Дементьєв виграв групову шосейну гонку. У фехтуванні другу "бронзу" здобула Олена Федота-Ісаєва, а у плаванні Денис Остапченко завоював срібну медаль, Данило Чуфаров фінішував другим.