Українська спортсменка Стеценко завоювала срібну медаль на Паралімпійських іграх в Парижі.

Українські веслувальники продовжують здобувати медалі в Парижі.

У суботу, 31 серпня, на Паралімпійських іграх у Парижі українська збірна здобула свою 14-ту медаль. Плавчиня Анна Стеценко виборола срібло, піднявшись на другий щабель п'єдесталу пошани.

Цю інформацію надає "Телеграф". Українська спортсменка здобула срібло у змаганні на спині (клас S12). Це вже її сьома медаль на Паралімпійських іграх.

Перемогу в запливі здобула бразилійка Марія Кароліна Гомес Сантьяго, а бронзову медаль виборола представниця Іспанії Марія Дельгадо Надаль.

Зараз на рахунку Синьо-жовтих 14 нагород. У третій ігровий день скарбничка збірної України поповнилася медаллю у настільному тенісі (Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова виграли бронзу у міксті, клас XD17), а також срібною та бронзовою нагородами легкоатлетів Володимира Пономаренка та Романа Данилюка (штовхання 1). Крім того, Єгор Дементьєв виграв "срібло" у велотреку (клас С5, гонка переслідування), а плавець Ярослав Денисенко -- "бронзу" (спина, клас S12).

На другий день Ігор, метальник списа Владислав Білий (клас F38) здобув першу нагороду для України в легкій атлетиці, а плавець Олександр Комаров виборов перше "золото". Ірина Пойда, яка стала мультимедалісткою в Парижі, додала ще одне "срібло" до скарбнички збірної України, а бігунка Наталія Кобзар фінішувала другою у забігу на 200 м (клас T37).

Першу срібну нагороду для збірної здобув плавець Антон Коль, який фінішував другим на дистанції 100 метрів на спині в категорії S1. Незабаром після цього ще одна представниця плавання, Анна Гонтар, завоювала бронзу на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S6. Того ж дня плавець Комаров також став третім у змаганні на 200 метрів у класі S5. Ще одне "срібло" для команди здобула плавчиха Пойда, яка посіла друге місце на дистанції 200 метрів вільним стилем у класі S5.