Українська молодіжна команда здобула право участі в Євро-2025, зайнявши друге місце у своїй групі.

Юнацька футбольна збірна України (гравці віком до 21 року) завершила свій виступ у кваліфікаційному етапі чемпіонату Європи-2025 (U21) останнім матчем.

"Синьо-жовті", які достроково гарантували собі путівку до фінальної стадії континентальної першості, у заключному турі в гостях поступилися "молодіжці" Сербії - 0:1, передає Укрінформ.

Фінальна таблиця відбіркового етапу групи F виглядає наступним чином: Англія - 25 балів, Україна - 24, Сербія - 16, Північна Ірландія - 11, Люксембург - 8, Азербайджан - 3.

У фінальному етапі Євро-2025 змагатимуться 16 команд: Словаччина, яка виступає в ролі господаря, а також 15 інших національних збірних. Серед них дев'ять переможців групового етапу: Італія, Іспанія, Нідерланди, Німеччина, Румунія, Англія, Португалія, Словенія та Данія. До них приєднаються три найсильніші команди, що посіли другі місця (Україна, Польща, Франція), а також три переможці плей-оф, в якому братимуть участь збірні Норвегії, Бельгії, Грузії, Фінляндії, Хорватії та Чехії.

Жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з футболу серед юнаків до 21 року відбудеться 3 грудня. Змагання розпочнуться 12 червня і проходитимуть на восьми арені Словаччини.