Вернидуб объяснил причины поражения Кривбасса от Динамо.

Главный наставник клуба из Кривого Рога дал пресс-конференцию по итогам встречи 9-го тура Украинской Премьер-Лиги.

6 октября состоялся матч 9-го тура УПЛ между командами Кривбасс и Динамо. Игра завершилась со счетом 2:1 в пользу киевлян.

По окончании встречи главный наставник команды из Кривого Рога Юрий Вернидуб организовал пресс-конференцию.

Немає багато сенсу розширювати тему. На жаль, ми знову зазнали поразки, цього разу 1:2 від "Динамо". Продовжуємо рухатися вперед і готуватися до наступних ігор. У першій половині гри "Динамо" відзначилося двома швидкими голами, а ми не змогли реалізувати свої моменти. Перед перервою нам вдалося відіграти один гол. У другому таймі ми намагалися атакувати більше, тоді як суперник прагнув зберегти свою перевагу. Саме так і закінчився матч - 2:1. Після перерви обидві команди мали кілька напівмоментів, але нічого суттєвого не сталося.

Будь ласка, поділіться вашими думками стосовно змін, які були внесені...

Гравці, які залишалися на лавці запасних, вийшли на поле. Я дав шанс дебютувати молодому Каменському з команди U-19, якому лише 17 років. Ви, напевно, звернули увагу, що у другому таймі в запасі було двоє воротарів і двоє юних футболістів з U-19. Під час матчу отримали травми Луньов і По. Крім того, до національних збірних поїдуть Бізімана і Соса, тож футболістів залишиться ще менше. Нам доведеться шукати підсилення серед гравців "Кривбасу" U-19. Це частина життя. Як є, так і є. Ми будемо шукати вихід з цієї ситуації, і нікуди не дінемося.

Другий тайм "Кривбасу" виявився досить вдалим, проте чогось не вистачало. Можливо, якісних моментів?

У минулому році, коли ми здобули бронзові медалі, у нас, як і в "Динамо" зараз, було по два гравці на кожній позиції. Під час флешінтерв'ю мене запитали, чи не було "Динамо" сьогодні "важким" після матчу Ліги Європи. Я ж відповідаю: чому так вважають? Адже в Німеччині зі складу, що грав сьогодні, лише троє - Бущан, Попов і Михавко. Інші не виходили на поле, тому всі вони свіжі. Чому ж вони мали б бути втомленими? Це чудово, що у "Динамо" є така гнучкість.

Бажаю і "Динамо", і "Шахтарю", щоб вони брали ці "золоті" очки для України, але їм дуже важко. Розумію це, бо "Кривбас" грав з "Бетісом", і це дійсно важко проводити стільки часу в переїздах. А якщо в тебе немає глибини складу, то це взагалі...

- Історія зі Стецьковим закінчена чи буде продовження?

- Ви читали інтервʼю генерального директора і радника президента ФК "Кривбас"? Вони вже все сказали з цього приводу.