Ви ще ніколи не спостерігали нічого подібного. Видатний тенісист зазнав поразки у матчі через неймовірну суддівську помилку - дивіться відео.

У стадії 1/32 фіналу Вавринка зазнав поразки від італійського тенісиста Флавіо Коболлі (АТР 30). Матч закінчився перемогою Коболлі з рахунком 6:7(6), 7:6(4), 6:3.

Результат гри міг би змінитися, якби не незвичайна помилка арбітра в третьому сеті.

Рефері Карлос Бернардес у ході другого гейму відволікся і не зафіксував перше очко, яке здобув Стен.

Коболлі виграв наступний очко, але суддя, помилково, оголосив рахунок 30:0 на користь італійця замість правильних 15:15. Жоден з присутніх, навіть Стен, не звернув уваги на цю помилку рефері.

У підсумку ж Коболлі зробив єдиний брейк у матчі саме в другому геймі третього сету і незабаром виграв поєдинок.

Варто підкреслити, що Вавринка є триразовим чемпіоном турнірів Великого шолома в одиночному розряді, олімпійським переможцем 2008 року в чоловічих парах, а також тріумфатором 19 турнірів ATP.

Нагадаємо, що півфіналіст US Open висловився дуже різко на адресу судді після зустрічі з російським гравцем.