ВІДЕО. Лехія та Відзев завершили матч у нічию. В'юнник отримав можливість для реалізації пенальті.

Минулого вікенду відбулися матчі 10-го туру чемпіонату Польщі з футболу.

Лехія Гданськ на своєму полі завершила матч внічию з Відзевом Лодзь (1:1). Господарі відкрили рахунок завдяки пенальті, який реалізував Ріфет Капіч, але гості швидко відповіли ударом Імада Рондича.

У складі Лехії виступили чотири українських гравці: Іван Желізко, який відзначився жовтою карткою та відіграв весь матч, Максим Хлань, котрий також отримав жовту картку і не пропустив жодної хвилини, Богдан В'юнник, який заробив пенальті, але був замінений на 75-й хвилині, та Антон Царенко, що покинув поле на 79-й хвилині.

У резерві Лехії всю гру залишалися воротар Богдан Сарнавський та хавбек Сергій Булеца.

Після десяти зіграних матчів Лехія здобула 9 очок і займає 14-ту сходинку в таблиці польського чемпіонату.