ВІДЕО. Трамп залишив свій кий. Як Джадд здобув перемогу над Хіггінсом на змаганнях у Китаї.

У китайському місті Ухань проходить рейтинговий турнір з снукеру 2024 року під назвою Wuhan Open.

Знаменитий англійський снукерист Джадд Трамп, лідер світового рейтингу пройшов чергового суперника. У 1/8 фіналу Джадд зустрічався з ветераном Джоном Хіггінсом із Шотландії (5:2).

Матч був зупинений при рахунку 3:1 відразу перед початком п'ятого фрейму через несподівану обставину. Трамп, підійшовши до столу для виконання першого удару, раптом усвідомив, що забув свій кий. Джадд став дискутувати з рефері, намагаючись з'ясувати, що ж трапилося.

Трамп двічі звернувся до рефері зі словами: "Це не мій кий". У той час Хіггінс в іншому кутку, засмучений, похитнув головою, намагаючись осмислити ситуацію.

Коментатор, що вів трансляцію, також залишився в подиві: "Що ж тут коїться? Джадд Трамп щойно вигукнув: це не мій кий. А чий же він тоді? Сесія виглядає досить незвично. На арені чути було багато шуму, табло давало збої і постійно зникало".

Дізнавшись про те, що сталося, суддя запропонував Трампу перерватися і взяти тайм-аут, щоб знайти особистий кий. Трамп спочатку повернувся у своє крісло, намагаючись зрозуміти, що сталося, а потім підійшов до екрану з рахунком, щоб отримати свій особливий ігровий інструмент.

Паніка припинилася, Трамп продовжив демонструвати хорошу форму та здобув перемогу над Хіггінсом з рахунком 5:2.

У чвертьфіналі, який відбудеться 10 жовтня о 14:30, Дональд Трамп зустрінеться з англійцем Крісом Вейкліном. Згідно з турнірною сіткою, в півфіналах залишиться лише один представник Англії з цієї пари, тоді як три місця займуть китайські гравці.