ВІДЕО. Молодіжна команда Шахтаря здобула перемогу над Карпатами в турнірі U-19 чемпіонату України.

У шостому турі юнацької ліги "Шахтар" U-19 на "Арсенал-Арені" переміг львівські "Карпати" U-19 з рахунком 2:1.

Наставник молодіжної команди "Шахтар" U-19 Олексій Бєлік визначив стартовий склад на матч проти "Карпат" U-19. У воротах зіграв Баглай, а на флангах захисту виступили Дрозд та Галонський. У центрі оборони діяли Гарабажій та Огарков. У середній лінії розташувалися Сметана, Тютюнов і Цуканов, вінгерів представляли Дабо та Ющенко, а на позиції центрфорварда вийшов Ломага.

З самого початку зустрічі суперники встановили високий темп, вступивши в активну боротьбу за контроль над грою та обмінюючись гострими атаками. Дії "зелено-білих" виявилися більш вдалими, і вже на 9-й хвилині вони відкрили рахунок: Гушинець прорвався в штрафний майданчик і завдав потужного удару, на який Баглай зреагував, але не зміг надійно зафіксувати м'яч. Буренко, зігравши на випередження, відправив м'яч у ворота. "Оранжево-чорні" швидко активізувалися і почали шукати шляхи до воріт Домчака. На 26-й хвилині Тютюнов, проявивши чудову індивідуальність, міг зрівняти рахунок, але його удар на останній хвилині заблокував Копил. Львів'яни відповіли небезпечним пострілом Тлумака зі стандартного положення, однак Баглай зумів парирувати його удар, впавши на землю. У наступному моменті Резнік, отримавши флангову передачу, мав можливість загрожувати воротам донеччан, але не зміг належним чином підготуватися до удару, і м'яч злизнувся з його ноги. До перерви гра продовжувалася в активному темпі, проте реальних небезпечних ситуацій біля воріт обох команд не виникало.

Після перерви тренерський склад "Шахтаря" U-19 вирішив провести дві заміни: Сметану та Гарабажія замінили на Давиденка і Костюка. Другу половину матчу активніше розпочали гравці з Донецька, прагнучи пробратися до фінальної третини через швидкі атаки по флангах. Натомість "зелено-білі" обрали тактику контратак, поступившись ініціативою "гірникам". На 62-й хвилині донеччани досягли успіху: Петрук обійшов суперника, прорвався в штрафний майданчик і, влучивши під поперечку, зрівняв рахунок - 1:1. Після цього карпатівці відсунули м’яч від своїх воріт і почали відповідні атаки, здебільшого загрожуючи супернику зі стандартних положень. На 83-й хвилині Кокоденяк, виконуючи простріл до воротарського, влучив у руку Стрільчука, яка була притиснута до тіла, за що арбітр призначив пенальті. Баглай зумів парирувати удар, зберігши нічийний рахунок. Через три хвилини Галонський не дав Буренку вийти на побачення з голкіпером, перехопив м'яч і розпочав результативну атаку: Стрільчук, зігравшись у стінку з Дабо, віддав передачу на Цуканова, який, обійшовши двох суперників у штрафному майданчику, вивів "гірників" вперед - 2:1. У компенсований арбітром час "зелено-білі" активізувалися і вразили площину воріт, але арбітр зафіксував офсайд.

Команда "Шахтар" U-19 здобула емоційну перемогу над "Карпатами" U-19 у напруженій боротьбі (2:). 18 вересня о 13:00 під керівництвом Олексія Бєліка юні гравці розпочнуть свої виступи в Юнацькій лізі УЄФА. У Італії донеччани зіграють проти "Болоньї" U-19.

Чемпіонат України серед юніорів до 19 років відбудеться 13 вересня.

Арсенал-Арена, с. Щасливе, Київська обл.

Шахтар U-19 (Донецьк) - Карпати U-19 (Львів) - 2:1 (0:1)

Голы: 0:1 Буренко (9 минута), 1:1 Петрук (62 минута), 2:1 Цуканов (86 минута)

Не реалізований пенальті: Киричок (84, голкіпер)

Шахтар U-19: Баглай, Дрозд (вийшов на поле Шелекета, 78 хвилина), Гарабажій (на заміну Костюк, 46 хвилина), Огарков (капітан) (заміна Стрільчук, 62 хвилина), Галонський, Сметана (підмінив Давиденко, 46 хвилина), Ющенко (замінив Петрук, 59 хвилина), Тютюнов, Ломага, Цуканов, Дабо.