Оголошено першу спортсменку, яка вийшла до чвертьфіналу US Open 2024

Паула Бадоса вразила, перемігши Ван Яфань у двох сетах і дозволивши їй взяти лише 3 гейми.

Колишня друга ракетка світу Паула Бадоса (WTA 29) вийшла до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США 2024 з тенісу.

У матчі 1/8 фіналу іспанська тенісистка впевнено перемогла Ван Яфань з Китаю (рейтинг WTA - 80) у двох сетах, витративши на це 1 годину та 23 хвилини.

Відкритий чемпіонат США 2024. 1/8 стадія фіналу

Паула Бадоса з Іспанії [26] здобула перемогу над Ван Яфань з Китаю з рахунком 6:1, 6:2.

Це була їхня друга дуель. Бадоса вирівняла рахунок до 1:1.

Паула увійшла в історію як перша чвертьфіналістка US Open. Іспанська тенісистка вперше у своїй кар'єрі подолала четвертий раунд цього престижного американського турніру. Наступним випробуванням для Бадоси стане матч проти переможниці двобою між Еммою Наварро та Коко Гофф.

Для Паули це вже другий вихід до чвертьфіналу на турнірах серії Grand Slam. До цього вона досягла цієї стадії на Ролан Гаррос у 2021 році.