"Дніпру" не вистачило лише однієї чверті для досягнення сенсації в баскетбольному Кубку Європи: дивіться відео.

Кубок Європи ФІБА, група D, другий раунд

Після старту, що пройшов без явної переваги, команда-лідер поступово почала контролювати гру. Лісабонці намагалися вирватися вперед. В результаті їхні зусилля дали середній результат – після першої чверті "Спортінг" отримав перевагу у +6.

На початку другої десятихвилинки команда Володимира Коваля програвала дев'ять очок. Проте, гравці з Дніпра не розгубилися і почали активно створювати труднощі для номінальних гостей на обох кінцях майданчика. В результаті, перед великою перервою "Дніпро" зменшив розрив до мінімуму.

Третя чверть обернулася гойдалками. Суперники кілька разів змінювали один одного в лідерах. Утім, ані "Дніпро", ані "Спортінг" створити солідну перевагу не зуміли. Кінцівка ігрового відрізку краще вдалася лісабонцям, тож на вирішальну 10-хвилинку вони вийшли з перевагою (49:47).

На старті останньої чверті "Дніпро" дав зрозуміти, що може здивувати, вийшовши вперед (52:51). Проте цей крок спровокував гнів гравців "Спортінга". Вони відповіли вражаючим спуртом (17:0!), який фактично визначив результат матчу. На завершальній хвилині дніпровці лише змогли уникнути серйозної поразки.

Таким чином, "Дніпро" розпочав свій шлях у основному етапі турніру з двома невдачами. Наступна спроба створити несподіванку призначена на п'ятницю, 18 жовтня. На тій же арені в Лісабоні команда Коваля знову зустрінеться зі "Спортінгом".