Протягом третього змагального дня Паралімпійських ігор українські спортсмени здобули 11 медалей.

На завершення третього змагального дня Паралімпіади-2024 у Парижі українські спортсмени здобули ще 11 медалей, що є рекордною кількістю з початку цих Ігор.

Наші параатлети виборювали медалі у настільному тенісі, велоспорті, легкій атлетиці та плаванні, повідомляє Укрінформ.

Всі нагороди України у третій день змагань на Паралімпіаді:

"Срібні нагороди отримали: Володимир Пономаренко (легка атлетика, штовхання ядра, клас F12), Єгор Дементьєв (велотрек, індивідуальна гонка переслідування, 4000 м, клас C5), Анна Стеценко (плавання, 100 м на спині, клас S12) та Андрій Трусов (плавання, 200 м комплексним стилем, клас SM7)."

Бронзові медалі здобули: Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова в настільному тенісі (мікст, парний турнір, клас XD17), Роман Данилюк у легкій атлетиці (штовхання ядра, клас F12), Ярослав Денисенко у плаванні (100 м на спині, клас S12), Анна Стеценко у плаванні (400 м вільним стилем, клас S12), Антон Коль у плаванні (50 м на спині, клас S1), Євгеній Богодайко у плаванні (200 м комплексним стилем, клас SM7) та Марина Піддубна у плаванні (50 м вільним стилем, клас S11).

Загалом у нашої збірної стало 19 нагород і вона посідає 20-те місце у загальнокомандному заліку.

Проте за кількістю медалей (1 золота, 9 срібних та 9 бронзових) українці ділять четверте місце з паралімпійцями США.

Першою йде збірна Китаю 42 медалі (20, 15, 7).