Гравець Динамо: "Поєдинок з Рухом, на мою думку, більше нагадував нічию".

Тарас Михавко оцінив дії столичного у зустрічі 7-го туру УПЛ

Захисник "Динамо" Тарас Михавко оцінив матч своєї команди з "Рухом" у рамках 7-го туру чемпіонату України, в якому команди розійшлися миром - 0:0.

Ти не займався кілька тижнів через травму. Як почуваєшся зараз?

- Після травми трохи важкувато. Однак я вже в середу виходив на заміну в поєдинку з "Ворсклою", трохи вже адаптувався. Мій стан зараз цілком нормальний.

Влітку ти виступав у позиції центрального захисника поруч із Денисом Поповим. А в цьому матчі твоїм партнером став новачок Себальос. Які враження від гри з ним?

Зрозуміло. Під час тренувань ми працюємо з різними партнерами, і це абсолютно нормально. Помилки трапляються, але важливо намагатися зменшити їх кількість.

Перший тайм для "Динамо" вийшов зовсім невдалим. Команда не змогла створити достатньо небезпечних моментів біля воріт Ледвія, а грала без належної швидкості. Чи погоджуєшся з цим?

- Можливо, і так. Ймовірно, це сталося через нашу гру в середу, з "Ворсклою". Кожні 3-4 дні у нас гра і настає такий період сезону, коли по ходу гри потрібно додавати.

Чи вдалося б вичавити максимум з "Руху" та здобути перемогу у другій половині матчу?

Звісно, це було можливим. У нас і у них також були свої моменти. Якщо подивитися на весь матч в цілому, то можна сказати, що результат більш схожий на нічийний.

У середу "Динамо" стартує у відновленій Лізі Європи. Які факти про італійський клуб "Лаціо" ти можеш поділитися?

Це команда високого класу, що представляє Серію А. Ми максимально налаштуємося на цю гру. Нам потрібно здобути очки. Основна мета - перемогти в цьому матчі.