"Жирона" разом із Циганковим здобула перемогу над "Севільєю" у поєдинку іспанської першості (відео)

Віктор провів першу половину матчу і був замінений під час перерви.

Команда "Жирона", у складі якої виступає український півзахисник Віктор Циганков, здобула виїзну перемогу над "Севільєю" у матчі 4-го туру іспанської Ла Ліги сезону 2024/25. Зустріч на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" завершилася з рахунком 0:2 на користь гостей.

Каталонська команда взяла лідерство на 41-й хвилині завдяки голу Івана Мартіна. Вже через дві хвилини "нервіонці" мали нагоду зрівняти рахунок, але м'яч, забитий Чідерою Еджуке, був анульований через офсайд.

У другому таймі команда, очолювана Мічелом, збільшила свою перевагу в рахунку. На 73-й хвилині Абель Руїс успішно виконав пенальті.

Варто відзначити, що Циганков вийшов на поле зі стартових хвилин і відіграв перший тайм. Під час перерви його замінив новоприбулий гравець команди Арно Данжума.