Гравець "Шахтаря" з вражаючою ефективністю в атаці отримав приз за найкращий виступ туру УПЛ.

Півзахисник "гірників" Георгій Судаков був визнаний найкращим футболістом туру в чемпіонаті України. Він став ключовою фігурою у вражаючій перемозі над черкаським ЛНЗ з рахунком 5:1.

До 57-ї хвилини українець вразив ворота суперника чотирма голами, демонструючи різноманіття своїх навичок. Перший м’яч забив Судаков, відкривши рахунок наприкінці першої чверті гри, вразивши ворота у стилі футзалу, влучивши в м’яч від стійки. А вже на початку другого тайму він додав до свого рахунку ще три голи: з лінії штрафного, в дотик з центру майданчика та з добивання.

Судаков став лише 12-м гравцем в історії вищого дивізіону, якому вдалося досягти покеру. Крім того, він встановив рекорд як наймолодший автор цього досягнення (22 роки і 35 днів), випередивши нинішнього тренера національної збірної України Сергія Реброва. Також півзахисник досягнув швидшого результату, забивши чотири голи, ніж будь-хто в історії ліги.

Натомість коуч "Шахтаря" Маріно Пушіч - найкращий тренер 9-го туру. Боснійський фахівець привів команду до впевненої перемоги після двох невдач поспіль в усіх турнірах. Розгром ЛНЗ дозволив "гірникам" закріпитися на 4-й сходинці (16 очок) та наблизитися до житомирського "Полісся" та "Олександрії" (по 20 пунктів).

До символічної збірної туру потрапив ще два представники "Шахтаря" - оборонець Юхим Конопля і півзахисник Артем Бондаренко. Також у схемі 4-5-1 знайшлися місця для воротаря Паламарчука ("Інгулець"), центрбеків Семенова ("Лівий Берег") і Вілівальда ("Інгулець"), оборонця Смолякова, вінгера Назаренка (обидва - "Полісся"), хавбека Рубчинського ("Динамо"), вінгера Луана ("Верес") і форварда Філіппова ("Олександрія").